Слухове разделиха Джейми Фокс и Кейти Холмс, но повод за тревога няма. Двойката е все така влюбена и дори когато физически не са заедно, двамата използват FaceTime, за да комуникират и да поддържат огънчето помежду си живо, пише PageSix.
Когато Холмс се отправи към Париж за Седмицата на Висшата мода миналия петък, екипажът на джета сподели пред медията: „След като се приземи самолетът, Кейти веднага се свърза с Джейми по Face Time. Каза му, че го обича и го пита дали иска да му вземе бисквитки от Париж; през това време той бе в Маями“.

Снимка: Instagram
През уикенда Джейми бе забелязан да пристига в нощен клуб в Маями към 4:30 в Ролс Ройс и в компанията на своя близък приятел Джейсън Делуро. Междувременно Холмс бе уловена от папараци сама на шоуто в Париж.
Техните самостоятелни изяви станаха повод анонимен източник да пусне слуха, че Холмс и Фокс са се разделили. Но тази седмица хора от обкръжението на звездите бяха категорични: „Всичко е наред в рая“.














Седмична прогноза за времето: Очакват ни ниски температури и дъжд
Балабанов: Бащите на хаоса са Василев, Петков, Костадинов и Михайлов
"Ботев" (Вр) е 1/4-финалист за Купата след екшън с дузпи срещу "Добруджа"
Част от амазонската тропическа гора вече е частна собственост
На повърхността на луната на Юпитер – Европа, е забелязан гигантски черен „паяк“
Лунната почва може да съдържа следи от земната атмосфера
Антитела, проектирани от изкуствен интелект, ще бъдат тествани на хора
Милан се издъни срещу слабак в Серия А
Клуб от Ла Лига уволни треньора си
Евтимов герой за Ботев Враца след драма с дузпи в Добрич
Гьозтепе на Мъри Стоилов бие в Турция
Любовен хороскоп за 15 – 21 декември
10 евтини, но луксозни акцента за украса на масата
Баклава с локум за Коледа
Седмична таро прогноза за 15 – 21 декември
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Остави коментар